Alüminyum Ayaklı Sandalye | Comfort Time
Alüminyum Ayaklı Sandalye
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Konforlu alüminyum ayaklı sandalyeler dayanıklı olmaları ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle ev ve iş yerleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kullanışlı plastik sandalyeler aynı zamanda oldukça ekonomiktir. Günümüz şartlarına bakacak olursak fiyat/performans ürünleri tercih etmemiz gerekiyor.  

Plastik sandalyelerimiz dayanıklı olması bir yana aynı zamanda bel ağrılarına karşı da ergonomik bir yapıya sahiptir. Alüminyum ile bütünleşen plastik oturma kısmı dış ortam şartlarına dayanıklı olmak zorundadır. Bunun için firmamızca üretilen alüminyum ayaklı sandalyelerde UV ışınlarından etkilenmemesi için özel UV ışığı önleyici kaplama kullanılmaktadır.

Ayrıca renk solmalarını engellemek için özel renklendirici boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede sandalyelerimizin renginde uzun yıllar boyunca renk solması ya da renk değişimi görülmez.Sandalyelerimizin ayaklarının alüminyumdan imal edilmiştir ve bu sebeple herhangi bir aşınma ve yıpranmaya uğramazlar; oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Plastik sandalyelerimiz oturma ve sırt bölgesi için ergonomik ve konforlu bir dizayna sahiptir. Bu sayede uzun süre oturmanız gereken durumlarda beliniz ağrımaz ve herhangi bir rahatsızlık duymazsınız.

Alüminyum ayaklı sandalyelerimizin ayak ucu kısmında oturma yerinin renginde sağlam plastik pabuçlar kullanılmıştır. Bu pabuçlar sürtünmeye karşı dayanıklı olup kaygan zeminde de herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Plastik sandalyelerimiz iç içe geçme özelliği sayesinde maksimum sınır kapasitesinde üst üste istiflenebilir ve böylece alandan tasarruf etmiş olursunuz. Sandalyelerimiz rahatlıkla iç içe geçebilir ve aynı kolaylıkla birbirinden ayırabilirsiniz.

Plastik sandalyelerimizi iç ve dış tüm mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İş yerinizde ve evinizde oldukça şık duracak alüminyum ayaklı sandalyeler ile konuklarınızın gözünü kamaştırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bahçeniz için uygun renklerde konforlu ve uzun ömürlü plastik sandalye çeşitlerimize bakabilir ve bahçenize renk katabilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
18:34