Hasır Sandalye
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize "En iyi ürünü, en uygun imkanlarla sunmaya" devam etmektir.

Ev dekorasyonunuza şıklık katacak olan, özel kalıp plastik baskı ile üretilen hasır sandalye modellerimiz kullanıcısına mükemmel bir konfor sağlar. Sandalyeler plastik olduğu için kırılmaz özelliğe sahiptir. Ayrıca sudan etkilenmediği için temizlemesi oldukça kolaydır.

Hasır sandalye seçerken kaliteyi de göz önünde bulundurmalısınız. Kolay yıpranan, kolay kırılan ve deforme olan ürünler yerine kaliteli maddelerden üretilen ürünler seçmeniz önem taşımaktadır. Comfort Time kalitesi ile üretilen Hasır sandalye modelleri kışın sert geçen günlerinde düşük sıcaklık ve yağıştan etkilenmez aynı zamanda yaz sıcaklarında güneş altında saatlerce kalsa dahi canlı renklerini korur. Bu sebeple uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Hasır Sandalye Modellerinde seçim yapmadan önce ürünü nerede kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip bu ürünleri dekorlarınıza göre kombinleyebilirsiniz. Hasır sandalyeler özellikle yaz ve bahar aylarında bahçe ve balkonların vazgeçilmezidir. Bunun yanı sıra; mutfak, çalışma odası gibi iç mekanlarda da tercih edilmektedir.

Birbirinden farklı renk ve modellere sahip hasır sandalye çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

 

 

 

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL