10.08.2010 tarihinde Kütahya Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü tarafından yapılmış olan "Stadyum Koltuğu ve Protokol Koltuğu" ihalesi firmamız uhdesinde kalmıştır.İhaleye konu olan toplam 7500 adet Arkalıklı Stadyum Koltuğu ve 100 adet Protokol Koltuğunu 7 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde modern tesisimizde,son teknolojiye sahip kalıp ve makinalarımızla üretip DUMLUPINAR STADYUMU'na montajını yaptık.

Kütahya Gençlik Spor ve İl Müdürü Sn. Sadık ÖLÇEN,yönetim kurulu üyemiz Sn.Murat BABAOĞLU'na firmamızın göstermiş olduğu bu üstün başarı ve gayretinden dolayı teşekkür ederek, başarımızın sembolü olması düşüncesiyle ŞÜKRAN PLAKETİ sunmuştur.Murat Plastik San. Tic. ltd. Şti. olarak her zaman en iyiyi, en kısa sürede ve en uygun şartlarda üreterek farklı ve önde olma politikamız nedeniyle sürekli olarak teknolojiye yatırım yapmaktayız.

Herkes tarafından çok iyi bilindiği üzere güç teknolojiyi, teknoloji hızı , hız da farklılığı ve zoru başarmayı sağlar.

Hızımızı Gücümüzden Alıyoruz
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize "En iyi ürünü, en uygun imkanlarla sunmaya" devam etmektir.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
11:15