Plastik Askı | Comfort Time
Plastik Askı
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik askı, dolap içerisine yerleştirilen kıyafetlerin daha düzenli ve nizami kalmasına yardımcı olan araçlardandır. Kıyafetlerin düzenli ve kırışmadan kullanıma hazır bir biçimde kalabilmesi için plastik askı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Paslanma ve kararma yaptığı için günümüzde metal seçeneklerin geri planda kaldığını ve plastik askıların daha çok ön plana çıktığını gözlemleyebiliyoruz.

Hem daha hafif ve kullanışlı olması hem de ekonomik olması plastik askıları tercih edilir kılıyor. Aynı zamanda plastik askı kumaşlara zarar vermeme etkisi ile bilinmektedir ve metal askılara göre çok daha uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Acil yetişmeniz gereken bir yere giderken kıyafetlerin kırışık olması veya ütüsünün bozulması çoğu zaman sinir bozucu bir hal alabiliyor plastik askı bu gibi durumlarda kurtarıcı bir rol oynuyor.

Kaliteli plastik malzemeden üretilen askılarımız oldukça esnek olduğu için kırılma, eğilme, bükülme gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı renk seçeneklerine sahip plastik elbise askısını paketler halinde satın alabilirsiniz. Ürünümüzü web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:25