Plastik Ayakkabılık | Comfort Time
Plastik Ayakkabılık
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Sıklıkla tercih edilen ev eşyaları arasında yer alan plastik ayakkabılık bir nevi dolap işlevine sahip kullanışlı bir üründür. Düzen sevenler için olmazsa olmaz ürünlerden olan bu ayakkabılıklar siyah gibi düz renklerde ya da siyah beyaz gibi ikili renkler şeklinde üretilmektedir.

Plastik ayakkabılık sayesinde ayakkabı ve terliklerimizi düzenli bir biçimde dizebiliriz. Bu hem evlerimizde yer açmamıza hem de düzenli olmamamıza olanak sağlar. Evinizin özellikle antre ve hol dekorasyonu için dekoratif ve kullanışlı eşya seçenekleri arasında yer alan ayakkabılıklar ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygundur.

Raflı ve ayaklı olması kullanıcılarına kolaylık sağlar. Dışarıda kullandığımız ayakkabılar dolap gibi kapalı yerlerde kaldığında kötü koku ve bakteri yayabilirler fakat plastik ayakkabılık açık yapısı ile bu sorunun önüne geçer. Beş rafa sahip olan ayakkabılıklarımız daha fazla ayakkabı ve terlik yerleştirebilmeniz açısından avantaj sağlar.

Kaliteli plastikten üretilmiş olması sebebi ile kırılma ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır ve temizlemesi oldukça kolaydır. Ayrıca kolayca sökülüp takılabilir olması sebebi ile kullanılmayan zamanlarda yer kaplamadan depolanması da mümkündür. 

Birbirinden farklı renk ve modellere plastik ayakkabılık çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
16:45