Plastik Banyo Taburesi | Comfort Time
Plastik Banyo Taburesi
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik banyo taburesi duş esnasında oturma gereksinimi duyanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Kırmızı, lila, mavi, yeşil, beyaz, kahve gibi canlı renk seçeneklerine ve desenlere sahip plastik banyo taburesi çeşitlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Ağırlıklara karşı sağlam bir yapıya sahip olan taburelerimiz uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Banyo taburelerimiz tek parça halinde olup montaj gerektirmez ve hafif yapıları ile kolaylıkla taşınabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda miniklerimizin yorulmadan keyifle banyo yapabilmesi için de önem teşkil eder.

Canlı renkleri ve desenleri ile miniklerimizin dikkatini çekerek banyoda daha eğlenceli zamanlar geçirmesine imkan sağlar. Anti-bakteriyel maddelerden üretilmiş olması küflenme gibi durumlara karşı önleyici olup sağlık açısından önem teşkil etmektedir. Engelli, hasta ya da yaşlı kişilerin bakımında da sık tercih edilen bir ürün olup kullanıcısına kolaylık sağlar. Suya dayanıklıdır ve ideal yüksekliğe sahiptir.

Plastik malzemeden üretilen taburelerimiz oldukça esnek olduğu için kırılma, bükülme gibi durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip plastik banyo taburesi çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
08:11