Plastik Çamaşır Sepeti | Comfort Time
Plastik Çamaşır Sepeti
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik çamaşır sepeti, kirli çamaşırlarımızı içinde biriktirdiğimiz, banyolarımızda kullandığımız bir düzenleme eşyasıdır. Banyolarınızdaki temel ihtiyaçlardan birisi olan plastik çamaşır sepeti modellerini yeşil, mavi, pembe, kırmızı, lila, kahve gibi farklı renk ve desenlerde, uygun fiyatlar eşliğinde Comfort Time’da bulabilirsiniz.  

Çamaşırlarınızın dağınıklığını engelleyen, banyolarda veya odalarda kullanabileceğiniz plastik çamaşır sepeti sayesinde yıkanması gereken çamaşırlar düzen içerisinde yıkanmayı beklerler ve bu da kullanıcılarının işini kolaylaştırır. Oval, kare, yuvarlak gibi farklı çeşitlere sahip olan sepetlerimiz kaliteli plastikten üretilen yapısı ile oldukça dayanıklı ve ekonomik bir üründür.

Kaliteli plastikten üretilen plastik çamaşır sepeti modellerimiz ile eğilme, bükülme, kırılma gibi sorunlar yaşamazsınız. Kulplu yapıları ile kolayca taşıyabilir ve uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca suya karşı dayanıklı olması sebebi ile yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Banyolarınızda yer açılmasını sağlayacak, çok kullanışlı bu sepetleri web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
16:49