Plastik Çocuk Koltuğu | Comfort Time
Plastik Çocuk Koltuğu
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Çocuklarınızın eğlenceli ve konforlu vakit geçirmesi için özenle ürettiğimiz plastik çocuk koltuğu farklı renk seçenekleri ve modelleri ile hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklarımızın sağlığı için kolay temizlenebilir olması önem teşkil etmektedir. Rahatlıkla taşınabilir olması ile çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Plastik çocuk koltuğu evinizin bahçesinde, balkonda, odasında, kreşte, gittiğinizde bir piknikte rahatlıkla kullanılabileceğiniz bir üründür. Ayrıca cafe, restoran ve hastane gibi çocuklar için tahsis edilen bölümlerde de kullanılmaktadır. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, lila, pembe renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Birbirinden değerli çocuklarımızın boyutlarına uygun olup hafifliği ile çocuklar tarafından da taşıma kolaylığı sağlar. Desenli seçenekleri çocuklar tarafından oldukça sevilecektir. Plastik çocuk koltuğu dayanıklı olması ve kolay kırılmaması ile uzun süre güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Kolçaklı olarak ürettiğimiz plastik çocuk koltuğu sırt kısmında ki estetik kıvrımı ile de tamamen çocuklarımızın rahatlığına verdiğimiz önemi göstermektedir. İstiflenebilir olması yerden tasarruf etmenize yardımcı olup kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.

Miniklerimizin güzel oyunlarına ve keyifli anlarına anlarına eşlik edecek olan plastik çocuk koltuğu çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
11:24