Plastik Çöp Kovası | Comfort Time
Plastik Çöp Kovası
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Mutfak, banyo gibi alanlarda sıklıkla kullanılan desenli, desensiz, pedallı, itmeli ve çift kapaklı gibi birçok seçeneğe sahip plastik çöp kovası evlerinizde hijyeni sağlamanıza yardımcı olacaktır.

9 lt’den 70 lt’ye kadar farklı hacimlerde ürettiğimiz kovalarımız kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Küçük yapıda olanları ev içlerinde kullanabilir, büyük yapıda olanları bahçe gibi dış mekanlarda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Hafifliği sayesinde bireysel olarak kolaylıkla taşıyabileceğiniz plastik çöp kovası modellerimiz farklı renk seçenekleri ile de güzel bir izlenim ortaya çıkarıyor. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar güven içerisinde kullanılabilir. 80

Plastik çöp kovası ev haricinde apartmanların önünde, resmi ve sağlık kurumlarında da tercih edilen bir üründür. Hafif kapakları sayesinde her yaş grubundan insan rahatlıkla kullanabilir. Özel üretimi sayesinde çöplerin herhangi bir şekilde dışarı sızmasına olanak vermez, aynı zamanda kokunun yayılmasına da engel olur.

Birbirinden uygun fiyatları plastik çöp kovası modellerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:57