Plastik Elbise Askısı | Comfort Time
Plastik Elbise Askısı
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Gömlek, pantolon, tişört gibi tüm kıyafetlerin düzenli bir şekilde dolaplarımıza yerleştirilmesine yardımcı olan plastik elbise askısı uygun fiyatları ile oldukça tercih edilmektedir. Günümüzde askılarda metal seçeneklerin geri planda kaldığını ve plastik askıların daha çok ön plana çıktığını gözlemleyebiliyoruz.

Kıyafetlerin kırışması ve ütüsünün bozulması çoğu zaman sinir bozucu bir hal alabiliyor plastik elbise askısı bu gibi durumlarda kurtarıcı bir rol oynamaktadır. Plastik elbise askısı farklı renklerde ve paketler halinde satılmaktadır.

Plastik elbise askısı kumaşlara zarar vermeme etkisi ile bilinmektedir. Dolaplarda daha çok kıyafete yer açması sebebi ile tercih edilebilir bir üründür. Askıların oldukça hafif ve kullanışlı olması kullanıcılarına kolaylık sağlar. Metal askılar gibi kararma paslanma gibi durumlar söz konusu değildir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Plastik malzemeden üretilen askılarımız oldukça esnek olduğu için kırılma, bükülme gibi durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Farklı renk seçeneklerine sahip plastik elbise askısını paketler halinde satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
16:51