Plastik Faraş | Comfort Time
Plastik Faraş
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik faraş kolay ve pratik bir temizlik imkanı sunan ev, bahçe ve iş yerleriniz için oldukça kullanışlı bir üründür. Küçük ev işleri için ideal olan bu ürün zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Fazla yer kaplamaması özelliği ile de tercih edilen bu ürünü evde ya da işte herhangi bir köşeye koymanız mümkündür.

Hem çok hafif hem de çok dayanıklıdır. Uzun süre kullanım imkanı sağlar. Yeşil, pembe, mavi, mor, gri gibi farklı renk seçeneklerine ve lastikli & lastiksiz modellere sahip olup oldukça ekonomiktir. Lastiksiz modeller genellikle toz alımlarında kullanılır.

Masa üzerinde bulunan toz, kırıntı ve kirlerin temizlenmesinde en iyi yardımcınız olacaktır. Bir fırça yardımıyla masa üzerindeki toz veya kırıntılar faraş içine alınarak masanın temizliği kolaylıkla sağlanır. Lastikli modeller ise süpürülen yerlerdeki malzemeleri tutması için idealdir.

Kaliteli plastikten üretildiği için kırılma, eğilme, bükülme gibi durumlar yaşamazsınız. Kulpları elinize kolayca oturur ve rahat kullanım bir sunar. Farklı renk seçeneklerine sahip plastik faraş modellerini paketler halinde satın alabilirsiniz. Ürünümüzü web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
12:30