Plastik Kaşıklık | Comfort Time
Plastik Kaşıklık
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik kaşıklık mutfaklarımızın vazgeçilmez gereçleri arasında yer almaktadır. Makinede yıkamayı tercih etmediğimiz kaşık, çatal, bıçak gibi eşyaların yıkandıktan sonra kuruması için kullanılan bu ürün mikrop ve bakteri barındırmayan yapısı ile hijyen açısından oldukça önemli bir üründür.

Kaliteli plastik malzemeden üretilen plastik kaşıklık farklı renk seçeneklerine sahip olup, suya karşı son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda eğilme, bükülme gibi durumlara rastlamazsınız ve temizlenmesi kolaydır.

Çok sayıda ürünü düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olan plastik kaşıklık modelleri oldukça ekonomiktir ve her bütçeye uygundur. Kullandığınız kaşıklık, zevkinizi yansıtsın ve mutfağınızla uyumlu olsun istiyorsanız birbirinden farklı renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Günden güne kalitesini artırarak üretimine devam ettiğimiz plastik kaşıklık çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:08