Plastik Kiler Kabı | Comfort Time
Plastik Kiler Kabı
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik kiler kabı, en çok ihtiyaç duyulan mutfak ürünleri arasında yer almakta ve bakliyatların, kuru gıdaların en doğru şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Mutfakta kullanılan, evlerimizde fazlaca bulundurduğumuz temel gıdalarımızın sağlıklı bir şekilde korunması oldukça önemlidir. Bu sebeple farklı ebatlara sahip olan bu kapları ihtiyacınıza göre temin edebilirsiniz.

Mutfaklarınızın düzenli bir görünüm kazanmasına da yardımcı olan ve hava geçirmez özelliğe sahip plastik kiler kabı, dikdörtgen, yuvarlak ve oval modelleri ile kullanıcılarına farklı seçenekler sunuyor. Sağlıklı plastik ev ürünleri üretmeye gayret gösteren Comfort Time plastik kiler kabı modelleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Plastik erzak kabının hafif yapısı ile spora ya da pikniğe giderken meyve sebze gibi öğünleri kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca uzun ve kısa boylara sahip kaplarda çay, kahve, baharat gibi elinin altında bulunması gereken ürünleri tezgah üstünde tutabilirsin. Kullanmadığınız süreçlerde iç içe geçirerek yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Plastik erzak kabı çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:18