Plastik Kirli Sepet | Comfort Time
Plastik Kirli Sepet
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Yıkanacak giysi ve çamaşırları biriktirme işlemini üstelenen plastik kirli sepet yatak odalarınız ve banyolarınız için ideal bir üründür. Sağlıklı ve kaliteli plastikten üretilen plastik kirli sepet modelleri pembe, lila, mavi, yeşil, kırmızı, kahverengi gibi canlı renkleri ile dekorlarınıza da canlılık getiriyor.

Farklı tarzlara ve boyutlara sahip olan sepetlerimiz ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygundur. Kulplu yapıları ve hafif olması sebebi ile kolayca taşınabilir. Çamaşırların hava almayan ortamlarda bulunması kötü koku yaymasına sebep olabilir bu yüzden havalandırma için delikli yapılara ve boşluklara sahiptir. Geniş hacimli olması kullanıcısına kolaylık sağlar. Su ve nemden etkilenmeyen yapısı ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Düz, iki renkli veya desenli modelleri her zevke göre farklı bir seçenek sunuyor. Küçük hacimli olanları daha dar alanlarda büyük hacimli olanları ise daha geniş alanlarda kullanabilirsiniz. Birden fazla kullanımda beyazlar ve renklileri ayırma şansınız olacaktır. Kare, oval, yuvarlak ya da dikdörtgen şekillerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Temizlemesi oldukça kolaydır ve yıkanabilir.

Banyolarını ve odalarınız için gerekli olan tüm plastik kirli sepet çeşitlerini Comfort Time’da bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
18:08