Plastik Kova | Comfort Time
Plastik Kova
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Yuvarlak ambalaja sahip plastik kova, muhafaza edilmesi önem taşıyan eşya ve gıdalar için üretilmiştir. 1 kg’dan 20 kg’a kadar pek çok farklı hacimlerde olan bu kovaları ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

Kaliteli hammaddelerden üretilen, hava geçirmeyen plastik kova modellerimiz özellikle bozulması kolay olan gıda ve maddelerin saklanmasında önemli bir rol oynar. Aynı zamanda kaliteli plastiği ile sağlığınız ön planda tutularak üretilmiştir.

Plastik kovalar hacim ve kullanım kolaylığı açısından tercih edilmektedir. Ayrıca çok amaçlı kullanıma da uygundur. Boya kovası, yağ kovası, yoğurt kovası, turşu kovası olarak da tercih edilebilmektedir. Kulpları sayesinde kullanıcılarına taşıma konusunda kolaylık sağlar.

Günden güne kalitesini artırarak üretimine devam ettiğimiz plastik kova çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:53