Plastik Pedallı Çöp Kovası | Comfort Time
Plastik Pedallı Çöp Kovası
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Ev, ofis bahçe gibi insanların barındığı ve çalıştığı alanlarda oldukça ihtiyaç duyulan en önemli gereçlerden olan plastik pedallı çöp kovası modellerinin kullanımı oldukça pratiktir. Herhangi bir el teması olmadan ayak ile basılarak kapağı kolayca açılır ve ayak pedaldan çekilince kapak yeniden kapanır. Hijyene fazlasıyla önem verenler için tercih edilirliği yüksek bir üründür.

Plastik pedallı çöp kovası atıkların biriktirileceği bir gereç olması haricinde farklı desenleri ve modelleri ile de dekorlarınıza uyum sağlayacaktır. Örneğin evlerinizde kullanmak için satın alacağınız plastik desenli çöp kovası daha renkli çiçekli modellere sahip olurken, ofis ve iş yerlerinde kullanacağınız modellerde ahşap desenlere sahip olanları tercih edebilirsiniz. Böylece göz zevkinize uygun seçimler yaparak yer alacağı mekanları kolaylıkla güzelleştirebilirsiniz.

Plastik pedallı çöp kovası modelleri aynı zamanda sizi yormayacak eğilip kalkmadan ya da kapağı ellerinizde çöplerinizi atmanızı sağlayacaktır bu da ürünün oldukça sağlıkçı bir seçim olduğunu gösterir. 134

Plastik malzemeden üretilen çöp kovalarımız kırılma, küflenme gibi durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Farklı desenlere sahip plastik pedallı çöp kovası modellerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:18