Plastik Piknik Sepeti | Comfort Time
Plastik Piknik Sepeti
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Bahar ve yaz aylarında ailenizle veya arkadaşlarınızda keyifli bir pikniğe giderken size eşlik eden, en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan plastik piknik sepeti, plastik yapısı, oval formu ve oldukça hafif olması sebebi ile kullanım kolaylığı sağlar.

Üstü çift kapaklı sepetler içerisine yerleştirdiğiniz eşya ve gıdaları muhafaza etmede önemli bir rol oynar. Tutma kolları ile de taşınabilirliği kolaylaştırır. Kolay temizlenebilir olması ve delikli tasarımı ile öne çıkan plastik piknik sepeti modelleri geniş hacimleri ile yiyecekleri ve içecekleri kolaylıkla taşıma imkanı sağlar. Kahve renk seçeneği ile pikniklerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Tüm hafta çalışıp stres ve yorgunluğunuzu atmak istediğinizde piknik sepetinizi yanınıza alın, yiyecek ve içeceklerinizi içerisine koyup yola çıkın. Bu keyifli anlarınıza eşlik eden plastik piknik sepeti çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilir, fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:03