Plastik Rattan Koltuk | Comfort Time
Plastik Rattan Koltuk
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik rattan koltuk iç ve dış mekanlarda konforlu ve şık alanlar yaratmanıza yardımcı olan oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle bahçe ve balkonların vazgeçilmezidir. Kolay taşınabilir ve istiflenebilir olması ürünü tercih edilir kılmaktadır.

Plastik rattan koltuk yapısı ile kullanıcısına son derece konfor sağlar. Oldukça dayanıklıdır ve kırılmaz özelliğe sahiptir. Ayrıca sudan etkilenmediği için temizlemesi de oldukça kolaydır. Kötü hava koşullarına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan plastik rattan koltuk modelleri dış mekan kullanımında herhangi bir sakınca yaratmaz. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Plastik rattan koltuk modellerimiz sentetik rattan dokuludur. Ultra kalın malzemeye ve canlı renklere sahiptir. Ürünümüz tek parça halinde olup herhangi bir kurulum gerektirmez. Plastik rattan koltuk çeşitlerini aynı kalite ve özelliklerde plastik rattan masalar ile birleştirerek keyifli alanlar yaratabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm plastik rattan koltuk çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
16:48