Plastik Rattan Sandalye | Comfort Time
Plastik Rattan Sandalye
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik rattan sandalye iç ve dış mekanlarda konforlu ve şık alanlar yaratmanıza yardımcı olan oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle yaz ve bahar aylarında bahçe ve balkonların vazgeçilmezidir. Çok sayıda istiflenme özelliği ve hafifliği ile kolay taşıma ve depolama olanağı sunar. İdeal yüksekliği, sırt ve bel desteği ile sağlığınızı da destekleyici bir üründür.

Kollu ve kolsuz olarak ürettiğimiz plastik rattan sandalye modelleri beyaz, kapuçino, kahverengi, antrasit gibi renklere sahiptir. Bu sebep ile dekorlarınıza kolayca uyum sağlar ve modern bir görünüm sunar. Plastik rattan sandalyelerimizin temizliği oldukça kolaydır sadece nemli bir bez ile bile temizlenebilir. Suya karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Plastik rattan sandalye çeşitleri UV katkısı sayesinde güneşe ve renk solmasına karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kaliteli yapısı ile rüzgar, yağmur gibi kötü hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Plastik rattan sandalyeler ofis, cafe gibi çeşitli yaşam alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir olup kullanıcısını memnun edecektir.

İhtiyaç duyduğunuz tüm plastik rattan sandalye modellerini web sitemizden inceleyebilir detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
12:21