Plastik Saklama Kabı
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize "En iyi ürünü, en uygun imkanlarla sunmaya" devam etmektir.

Birçok besini sağlıklı ve daha uzun ömürlü olacak şekilde muhafaza etmeye yarayan plastik saklama kabı, mutfaklarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Plastik malzemeden üretilen ve klipsli kapağıyla besinlerinizin hava almasını önleyen bu saklama kapları mutfağınız için idealdir. Zira hava alan besinler çok kısa sürede bozulabilmektedir. Farklı iç hacimleri ile ihtiyacını doğrultusunda satın alabileceğiniz plastik saklama kabı hem çok kullanışlı hem de oldukça ekonomiktir.

Birden fazla kullanım sağlaması ve güven vermesi kullanıcısını memnun edecektir. Renkli kapak seçeneklerine sahip saklama kapları ile mutfaklarınızda güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca dolap ve kiler gibi yerlerde yer tasarrufunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kolay temizlenebilir olması, kaliteli hammaddelerin üretildiği için kolay yıpranmaması ve hafif olması da ürünü tercih edilir kılmaktadır.

Mutfakta sağlığa ve güvene önem verenler birbirinden farklı plastik saklama kabı modellerini web sitemizden inceleyebilir, satın alma ya da fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL