Plastik Saksı | Comfort Time
Plastik Saksı
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik saksı, yaşam alanlarımızı güzelleştiren bitkilerimizin yetiştirilmesi ve bakımı için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bahçe ve balkonlarımızda güzel bir görünüm sunan plastik saksılar dekoratif amaçlı kullanıma uygundur.

Plastik saksılar arasından seçim yaparken bitkinizin sahip olduğu yapı ve toprak ağırlığını da göz önünde bulundurarak 1,5 lt’den 7,5 lt kadar farklı hacimlere sahip saksılardan ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz plastik saksı mutlaka mevcut toprağınızı ve bitkinizi barındırabilecek genişlikte olmalıdır.

İdeal genişlikte olması zarar görmemesi ve rahat biçimde büyüyebilmesi için önemlidir. Yeşil ve kahve gibi renk seçeneklerine sahip olan plastik saksı modellerimiz oldukça ekonomiktir ve her bütçeye uygundur. Alt kısmındaki tabakları sayesinde kullanılan yerlerin temiz kalmasında etkilidir. Canlılığı seviyorsanız plastik saksı modellerinde bitkinizin sahip olduğu yapraklar ile uyumlu yeşil rengi seçerek bahçe ve balkonlarınızı daha da renklendirebilirsiniz.

Plastik saksı modellerimiz hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygundur. İç mekanlarda süs bitkileri dış mekanda farklı bitkiler yetiştirilebilir. Birbirinden güzel plastik saksı çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
18:06