Plastik Sebzelik | Comfort Time
Plastik Sebzelik
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Farklı renk seçenekleri ile hem mutfak dekorlarınıza tarz katan hem de buzdolaplarında saklanamayan sebzeleri yerleştirmenize yardımcı olan plastik sebzelik, ev mutfak gereçleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Açık raf dizaynı ile oldukça kullanışlıdır.

Dört katlı ve oval yapıları sayesinde sebzeleri düzenli bir şekilde saklamayı mümkün kılar ve mutfaklarınızda düzen sağlar. Ayrıca ayaklı gövdesi ile rahat bir kullanım sağlar.

Hafif olması ve kolay temizlenebilir olması da ürünü ön plana çıkarmaktadır. Uygun fiyatlara sahip plastik sebzelik modelleri her bütçeye uygundur. Geniş iç hacimleri ile özellikle kalabalık aileler için idealdir. İnce uzun görünüme sahip plastik sebzelik çeşitleri az yer kaplama özelliği ile dar mutfaklar için oldukça avantajlıdır.

Birbirinden farklı renkleri ile mutfaklarınıza canlılık katacak olan plastik sebzelik çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilir, fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
13:29