Plastik Tabaklık | Comfort Time
Plastik Tabaklık
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik tabaklık makinede yıkamayı tercih etmediğimiz tabak, tencere, tava, çatal, bıçak, kaşık, bardak gibi mutfak gereçlerini elde yıkayarak temizledikten sonra durulanmaları için kullanabileceğiniz bir üründür ve kullanıcılarına son derece kolaylık sağlar.

Mutfakta tezgah üstlerine yerleştirebileceğiniz bu ürün plastik yapısı ile son derece hafiftir ve zahmetsiz bir şekilde yer değiştirmenize ya da hareket ettirmenize olanak sağlar. Ayrıca mikrop ve bakteri barındırmayan yapısı ile de hijyene önem verenler için rahatlıkla tercih edilmektedir.

Kaliteli plastik malzemeden üretilen plastik tabaklık aynı zamanda plastik altlıkları ile süzülen suyu tutar. Farklı renk seçeneklerine sahip olup, suya karşı son derece dayanıklıdır. Yıpranma çatlama, eğilme, bükülme gibi durumlara rastlanmaz ve temizlenmesi kolaydır. Çok sayıda ürünü düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olan plastik tabaklık modelleri oldukça ekonomik olup her bütçeye uygundur.

Kullandığınız tabaklık, zevkinizi yansıtsın ve mutfağınızla uyumlu olsun istiyorsanız birbirinden farklı renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Plastik tabaklık çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:44