Plastik Temizlik Seti | Comfort Time
Plastik Temizlik Seti
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Plastik temizlik seti, evlerimizde gerekli hijyeni sağlayabilmemiz için üretilen ve temizlik için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan bir settir. Plastik temizlik setleri, kullanılacak olan alan, amaç gibi özelliklere göre kategorize edilebilir.

Kaliteli plastik malzemeden üretilen plastik temizlik seti, amacına uygun şekilde kullanıldığında uzun süre boyunca dayanıklılığını korur. Her evde ya da iş yerinde belirli parçalardan oluşan bir temizlik seti bulunmalıdır. Bunlardan ilki temizliğin her aşamasında ihtiyaç duyulan temizlik kovasıdır. 10-15 lt gibi farklı hacimlerde ürettiğimiz plastik kovaları ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Desenli ve desensiz olarak ürettiğimiz bu kovalar hafifliği ve ele oturan kulpları ile kullanıcısına kolaylık sağlayacaktır. Desensiz modellerde mavi, yeşil, kırmızı gibi renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Moplarınızın kolayca sıkılabilmesi için başlıklara sahip olan plastik kovalarımız kullanıcılarını memnun edecektir. 

Evinizin ve iş yerlerinizin temizliğinde en önemli yardımcılarından biri olan plastik temizlik seti modellerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:22