Rattan Koltuk | Comfort Time
Rattan Koltuk
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Bahçe ve balkonlarımızı daha keyifli ve konforlu hale getirmemize yardımcı olan, dış mekanlardan iç mekanlara ofis, cafe gibi çeşitli yaşam alanlarında da kullanılan rattan koltuk modelleri sunmuş olduğu şık görüntüsü ile de kullanıcısını memnun edecektir.

Kollu ve kolsuz olarak birçok çeşide sahip olan rattan koltukların temizliği oldukça kolaydır sadece nemli bir bez ile bile temizlenebilir. Çok sayıda istiflenme özelliği ve hafifliği ile kolay taşıma ve depolama olanağı sunar. İdeal yüksekliği, sırt ve bel desteği ile rahatına düşkün olanların özellikle seveceği bir üründür.

Rattan koltuk çeşitleri UV katkısı sayesinde güneşe ve renk solmasına karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kaliteli yapısı ile rüzgar, yağmur gibi kötü hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Farklı renkleri ve görünümü iç ve dış mekanlarınıza canlılık katar.

Bütçenize göre ihtiyaç duyduğunuz rattan koltuk modellerini web sitemizden inceleyebilir detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
13:08