Temizlik Kovası | Comfort Time
Temizlik Kovası
Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize

Temizlik kovası, evlerimizde ve iş yerlerimizde gerekli hijyeni sağlayabilmemiz için üretilen ve temizlik için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır.

Kaliteli plastik malzemeden üretilen temizlik kovası amacına uygun şekilde kullanıldığında uzun süre boyunca dayanıklılığını korur. Kırılma, eğilme, bükülme gibi sorunlar yaşamazsınız. 10-15 lt gibi farklı hacimlerde ürettiğimiz temizlik kovası modellerinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Desenli ve desensiz olarak ürettiğimiz bu kovalar hafifliği ve ele oturan kulpları ile kullanıcısına kolaylık sağlayacaktır. Hem iş yerlerinizin hem de evlerinizin tüm odaları için pırıl pırıl bir temizlik yapabilmenize yardımcı olacak olan bu kovalar mavi, yeşil, kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Temizlik kovası, özellikle vileda ile temizlik yapabilmek için satın alınan bir ürün olarak ön plana çıkar. Ve büyük mekanların temizliğinde zamandan daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Evinizin ve iş yerlerinizin temizliğinde en önemli yardımcılarından biri olan temizlik kovası modellerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
17:48