TIP-UP Katlanır Tribün Koltukları serimize eklediğimiz " CT 090 - YAKAMOZ " isimli yeni ürünümüzün bazı özellikleri aşağıdaki gibidir ;

 

- Yakamoz'un oturma ve sırt bölümü orijinal ve darbe mukavemeti son derece yüksek olan copolimer polipropilen hammaddeden üretilmektedir.Kullandığımız hammadde içerisinde ürün yapısında fiziksel ve kimyasal olumsuzluklar yaratabilecek herhangibir standart dışı malzeme bulunmamaktadır.

- Yakamoz'un plastik bölümlerinin üretiminde kullandığımız hammadde içerisine , dış ortam şartlarından olumsuz yönde etkilenmemesi için ultraviyole stabilizatörü , renk solmasını mümkün olduğunca minimize etmek için ise ışık haslığı min. 8 olan renklendirici boya ilave edilmektedir.

- Yakamoz'un plastik bölüm yüzeyleri , ürünün kolay temizlenebilmesi için çok parlak bir yapıya sahiptir.

- Yakamoz ortopedik oturma özelliğine sahip olup , oturma konforunun tam olarak sağlanabilmesi için oturma ve sırt bölgelerinin ergonomik yapısı birbirinden farklı dizayn edilmiştir.

- Yakamoz'un oturma ve sırt bölümleri metal boru iskeletle takviye edilmiştir. Oturma ve sırt plastik bölümler , metal boru iskelete sıkı bir şekilde geçirildikten sonra birkaç noktadan vidalanmaktadır.

- Yakamoz'un tüm metal bölümleri , müşteri talebine göre ya elektrostatik boya ile boyanır veya BS 729 Standartında galvaniz kaplanabilir.

- Yakamoz'un oturma bölümü , seyirci üzerinden kalktığında kendiliğinden otomatik olarak kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sistem karşı ağırlık mantığına göre çalışmaktadır . ( Yay v.b.sistemler bulunmaktadır .)

- Yakamoz'un oturma bölümünün gövde ile bağlantısının yapıldığı her iki taraftaki hareketli bölümlerin , sürtünmeden zarar görmemesi için sözkonusu hareketli bölgelerde metal yerine plastik mekanizma kullanılmaktadır. Ayrıca bu mekanizma, ortasından metal mil ile desteklenmektedir.

Hedefimiz;

Dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, üretim kalitemizi en üst düzeye çıkartmak suretiyle siz değerli müşterilerimize "En iyi ürünü, en uygun imkanlarla sunmaya" devam etmektir.

comfort time

E-BÜLTENE KAYIT OL

Comfort Time
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Comfort Time
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:12